Barcode: 41607872719012
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Мука из твердой пшеницы (крупка) для макаронных изделий высшего сорта, вода питьевая.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Confiture De Fraises
Andros
D NOVA 4
Oranges Pressées
Andros
C NOVA 1
Jus d'orange pressee Sans pulpe
Andros
D NOVA 1
100% pur jus pasteurisé de clémentines
Andros
D NOVA 1
Marmelade Citrons
Bonne Maman
D NOVA 4
Confiture Bonne Maman Mûres
Bonne Maman
D NOVA 4
P'tit Dros Pomme Fraise
Andros
A NOVA 4
Oranges pressées (offre éco)
Andros
C NOVA 1
Maronen-Crème
Bonne Maman
D NOVA 3
Confiture framboise
Bonne maman
D
P'tit Dros Pomme Nature
Andros
A NOVA 3
Nectar abricot
Andros
E NOVA 3