Barcode: 4335619021877
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 359.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Dried durum wheat semolina.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brightfresh, Micro Kale Mix, Micro Greens
Fresh Origins Llc
A NOVA 1
Micro Arugula
Bright Fresh
A
Vanilla Cinnamon Shake
Red Ape Cinnamon
E NOVA 3
Bright Fresh, Micro Radish Mix
Fresh Origins Llc
A
Brightfresh microgreens, micro kale mix
Brightfresh Microgreens
A
Gold Pea Shoots
Bright Fresh
A
Cinnamon Sugar Shake
Red Ape Cinnamon
E NOVA 3
Cinnamon Oatmeal
Red Ape Cinnamon Llc
A NOVA 3
Organic mango chunks
Ultra Organics
A NOVA 1
Brightfresh, Micro Rainbow Mix
Fresh Origins Llc
A NOVA 1
Bright Fresh, Micro Cilantro
Fresh Origins Llc
A
Buddha Shake Curry Mix
Red Ape Cinnamon
D NOVA 3