Barcode: 4056489036296
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 94.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 23.3 g |
| of which sugars | 21.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Voda, šećer, glukozni sirup, 1,7% sok od jagode od koncentrisanog voćnog soka, 0,7% sok od maline od koncentrisanog voćnog soka, 0,2% voćna kaša od crne ribizle, regulator kiselosti: limunska kiselina; 0,17% sok od borovnice od koncentrisanog voćnog soka, biljni koncentrati za bojenje (spirulina, jabuka, koncentrisani sok crvene cvekle), stabilizatori: guar guma, guma iz semena rogača; arome.
Additives
e330
Related Products in Desserts
Bassetts, ice cream, butterscotch vanilla
Bassetts
E NOVA 4
P.B.cookies non dairy
Ben & Jerry's
D NOVA 4
Bassetts, preston steves ice cream, guatemalan ripple
Bassetts
E NOVA 4
Ben & jerry's, chubby hubby, vanilla malt ice cream with fudge & peanut buttery swirls
Ben & Jerry's
E NOVA 4
Bassetts, ice cream, peanut butter swirl
Bassetts
D NOVA 4
Non-dairy frozen dessert, cinnamon buns
Ben & Jerry’s
D NOVA 4
Bassetts, ice cream, vanilla
Bassetts
D NOVA 4
Bassetts, ice cream, chocolate
Bassetts
D NOVA 4
Bassetts, ice cream, raspberry truffle
Bassetts
E NOVA 4
Bassetts, ice cream, butter pecan
Bassetts
D NOVA 4
Bassetts, ice cream, mini chocolate chip
Bassetts
E NOVA 4
Golden french vanilla cake
E NOVA 4