Barcode: 5400141239942
Spirelli Bio
by Boni
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
organic
vegetarian
vegan
nutriscore
nutriscore grade a
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 354.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % semoule de BLÉ dur. PEUT CONTENIR DES TRACES D'OEUFS ET DE SOJA.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomaten passiert
K-CLASSIC, KC, Kaufland
A NOVA 3
Physalis getrocknet
Kaufland
C NOVA 1
Passierte Tomaten Kräuter
K-Favourites
A NOVA 3
Tortenpfirsiche
K-Classic
C NOVA 3
Пасирани домати
K-Classic
A NOVA 3
Dvostruki koncentrat rajčica
K-classic,Kaufland
C NOVA 3
Geschälte Tomaten in Tonatensaft
K Classic
A NOVA 3
Schwäbische Maultaschen
C NOVA 4
Цели белени домати в доматен сок
K Classic
A NOVA 1
Домати белени и кълцани в доматен сос
K Classic
A NOVA 3
Sandwich Toast Weizen
K-Classic
C NOVA 3
Mini Champignons
B NOVA 3