Spirulina algenburger
Labels
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 308.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 3.7 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
water, tarwebloem, tarwegluten, ui, plantaardige olie (zonnebloem), augurkenblokjes, spirulina algen poeder (3,7%), citroensap, mosterd (water, mosterdzaad, azijn, zout, suiker, specerijen, kruiden) dille, suiker, uienpoeder, zout, gistextract, aardappelzetmeel, wortel, plantaardige olie (zonnebloem), kurkuma, knoflook, lavas, knolselderijpoeder, gedroogd zeewier, paprika, peper, plantaardige olie (raapzaad), zuurteregelaar (kaliumchloride), antioxidant (tocopherol concentraat), gemodificeerd mais zetmeel, aardappeleiwit, aardappelvezels, verdikkingsmiddel (carrageen), zetmeel (mais, tarwe), emulgator (guargom), gist, paprikapoeder.
Additives
Related Products in Meat Alternatives
Rucola Süßkartoffel Ecken
Avita
O Merceeiro Soja
Izidoro
Bacon Vegetal Fumé
La Vie, la vie foods
Plantaardig Kruimgehakt
Vivera
Superfood Breakfast Bites
Big Mountain
Filet Pieces
Hälsans Kök
Burger Vegetali
Just Veg!
Plant-based chick’n bites
Plantspired
Vegane Bratwurst
REWE Beste Wahl
The Super Greens Veggie Burger
Wholly Veggie
Veganes Bio Faschiertes
Veggie
classic burgers
jack & annie's