Barcode: 6426333000991
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 336.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 5.1 g |
| Proteins | 66.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Obio - SPIRULINA TABLETE ECO 125G (250 tablete x 500mg) supliment alimentar LOW-CARB RAW VEGAN CERTCAT BIO BIO EGO-FREE GUGAR-FREE FREE VACTOSE-FREE GLUTEN Ingrediente: 100% spirulina (arthrospira platensis) *din agricultură ecologică **
Related Products in Dietary Supplements
12 Vitamines & 8 Minéraux Sans Sucres
Juvamine, LABORATOIRES Juvamine, Laboratoires vitarmonyl
NOVA 4
Forever lite ultra
Forever living
NOVA 4
Magnésium marin Vitamine B6
Juvamine
NOVA 4
Brûle Graisse
Juvamine
NOVA 4
Juvamine Expert'nature Sommeil. Boîte De 60 Gél
Juvamine
NOVA 4
poudre de spiruline
Juvamine
NOVA 1
Pignons De Pin en vrac Bio
Kazidomi
NOVA 1
Protéines, végétales, super aliments
Juva Gelee Royale Ginseng
Juvamine
NOVA 4
Magnesium marin vitamine B6
Juvamine
NOVA 1
Vigne rouge cassis
Juvamine
NOVA 4
Junior Vitamine C & Calcium goût Fraise à croquer
Juvamine
NOVA 4