Barcode: 3760224620015
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 380.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 66.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100 % spiruline en brindilles, non chauffée. 100 g Nutrition pour 100g
Related Products in Dietary Supplements
ErecForce
NOVA 4
Serious Mass - Chocolat - 2727
Optimum nutrition
NOVA 4
Serious Mass
Optimum nutrition
NOVA 4
Virgin Protein
Protein & Co.
Ultra Whey Pro sabor Sorvete de Chocolate
Universal, Universal Nutrition, CR Nutrition, CRN, CRN Group, CR Nutrition Suplementos Eireli
D NOVA 4
Vegan mix proteïnepoeder
Holland&Barrett
Spirulina powder
Kazidomi
NOVA 1
Vanilla Buttercream protein
Macro Mike
NOVA 4
Pasture-raised Micellar Casein / Dutch Chocolate
Promix
NOVA 4
Promax LS protein bar honey peanut
Promax
C NOVA 4
100% Gold Standard Whey
Optimum Nutrition
NOVA 4
Muscle Pharm - Combat Crunch Bar Cookies 'N' Cream - 2.22 Oz.
Muscle Pharm