Barcode: 2000000111445
Spiruline fraîche
by Umamiz
Labels
certified by ecocert
sud de france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 91.0 kcal |
| Fat | 2.2 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Pâte de spiruline Arthrospira Platensis
Related Products in Spreads
Barnier Olives, Authentic Tapenade
Barnier Production
E NOVA 3
Hummus olive tapenade
Globespun Gourmet
A NOVA 3
Hanfsaat Streichzart Hanfkrem Kürbis Rosa Pfeffer
hanfwerk
D NOVA 3
Flifla naturify
Naturify flifla
NOVA 3
Lupienen Krem
hanfwerk Feinkostmanufaktur UG
D NOVA 3
Crème d'artichaut
Kazidomi
B NOVA 3
Alili, Green Olive Tapenade
Quisling Media
D NOVA 3
Hanfling
hanfwerk
D NOVA 3
Taste of inspirations, black olive tapenade
Taste Of Inspirations
E NOVA 4
Yema Spread
Bread Mate
C NOVA 3
Truffle spread
Stonewall Kitchen
C NOVA 4
Creamy Mash Peanut Butter
Manitoba SAS
E NOVA 4