Barcode: 3700067371323
Spiruline Pot 120GR
by Diafarm
Labels
organic
eu organic
no preservatives
no additives
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 62.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
( vos
Related Products in Dietary Supplements
Melatonin
A NOVA 4
Mammoth Bar Almond Vanilla
Mammoth Bar
NOVA 3
Collagen peptides
Protein powder
By sainsbury's
A NOVA 4
Finertherapy
Public
NOVA 4
Mood + Stress 5-HTP 200mg
Natrol
NOVA 4
Melatonin
NATROL
NOVA 4
Women Heart Health, Bone Health, Thyroid Health Nutritional Shake, Rich Chocolate, Rich Chocolate
Boost
NOVA 4
biotin
Natrol
NOVA 4
Melatonin
NOVA 4
Balanced Nutritional Drink
Boost
NOVA 4
Max (Gluco control)
Boost
A NOVA 4