Barcode: 00869195
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 259.0 kcal |
| Fat | 11.8 g |
| of which saturated | 4.7 g |
| Carbohydrates | 29.4 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 10.6 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
MOZZARELLA-C, ULTRAFILTERED, CELLULOSE [ANTI-, ACID, CALCIUM CHI, CO
Additives
e460
Related Products in Meals
Cream Of Chicken Soup
Culleys Kitchen
E NOVA 4
All Natural Chicken & Corn Soup
Hansells
C NOVA 4
Yard House, Organic Tomato Bisque, Cup
Yard House
E
McAlister's Deli, Cheese Pita Pizza, Kids
McAlister's Deli
E
Vegetarian-vegan dumplings
Leanne’s kitchen
C NOVA 4
Jersey Mike's Subs, Cheesy Chicken Tortilla Soup, 8 Oz
Jersey Mike's Subs
B
Jersey Mike's Subs, Boston Clam Chowder, Cup
Jersey Mike's Subs
B
Round Table Pizza, King Arthur Supreme On Pan Crust, Personal
Round Table Pizza
D
Papa John's, The Meats Pizza On Original Crust, Pizza For One, 1 Slice
Papa John's
D
Pitango Free Range Chicken & Vegetable Soup
Pitango
B NOVA 3
DUMPLINGS CHICKEN AND VEGES
Lea Kitchen's
C NOVA 4
Round Table Pizza, West Coast Combo On Pan Crust, Personal
Round Table Pizza
D