Barcode: 0068274342158
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified water, natural flavors, citric acid, sodium polyphosphate, potassium sorbate (preserve freshness), potassium benzoate (preserve freshness), sucralose, acesulfame potassium, calcium disodium edta, and magnesium sulfate.
Additives
e202
e212
e330
e385
e452
e452i
e950
e955