Barcode: 0011822545402
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 13.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, CARROT JUICE FROM CONCENTRATE, FRUIT JUICES FROM CONCENTRATE (FILTERED WATER, APPLE JUICE CONCENTRATE, CHERRY JUICE CONCENTRATE, STRAWBERRY JUICE CONCENTRATE, RASPBERRY JUICE CONCENTRATE, BLACKBERRY JUICE CONCENTR
Related Products in Undefined
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1