Barcode: 0051000144126
Splash diet berry blend
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
water, vegetable juice (water and concentrated juices of carrots, sweet potatoes), natural flavoring, citric acid, malic acid, potassium citrate, vitamin c (ascorbic acid), sucralose, acesulfame potassium, red 40, niacinamide (vítamin b3), pyridoxine hydrochloride (vitamin b6), cyañocobalamin (vitamin bi2). sweetened witha non-nútritive sweetener. 5% juice
Additives
e129
e296
e330
e950
e955
Related Products
Viande Hachée Bœuf en Vrac 5%
Leader Price
Steack haché 5%
Leader Price
B NOVA 1
Steak haché
Leader Price
C NOVA 1
Chair a saucisse superieure
Leader Price
D NOVA 4
Magret de Canard Séché
Leader Price
E NOVA 4
Merguez Véritables Épicées
Leader Price
E NOVA 4
Morceaux de poulet a la mexicaine
L'offre du volailler
A NOVA 4
Manchons et Ailerons de Poulet rôti
Leader Price
D NOVA 4
Saucisses de Toulouse
Leader Price
D NOVA 4
Panes de poulet a la normande
Leader Price
D NOVA 4