Barcode: 0041498186654
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, CARROT JUICE FROM CONCENTRATE (WATER, CARROT JUICE CONCENTRATE), FRUIT JUICE FROM CONCENTRATE (WATER, APPLE JUICE CONCENTRATE, CHERRY JUICE CONCENTRATE, STRAWBERRY JUICE CONCENTRATE, RASPBERRY JUICE CONCENTRATE, B
Related Products in Undefined
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4