Barcode: 0041190464647
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.6 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 4.1 g |
| Proteins | 4.1 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Organic peas, water, organic kale organic onions organic celery, organic carrots, sea salt, organic rosemary, organic canola oil, organic spices.
Related Products in Meals
Outback Steakhouse, Baked Potato Soup, Cup
Outback Steakhouse
E
Pizza Hut, Chicken Bacon Parmesan Pizza On Original Pan Crust, Medium, Slice
Pizza Hut
Sbarro, NY Veggie Pizza
Sbarro
E
Round Table Pizza, Smokehouse Combo, Chicken On Skinny Crust, Medium
Round Table Pizza
D
Round Table Pizza, Hearty Bacon Supreme On Original Crust, Extra Large
Round Table Pizza
D
Papa John's, Pepperoni & Sausage Pizza On Original Crust, Extra Large, 1 Slice
Papa John's
E
BJ's Restaurant & Brewhouse, Vegetarian Deep Dish Pizza, Mini
BJ's Restaurant & Brewhouse
C
Wawa, New England Clam Chowder, Medium
Wawa
E
Poke Bowl vege
A NOVA 4
Pizza Hut, Four Pepper Pepperoni Pizza On Rectangular Crust, Slice
Pizza Hut
D
pasta bolognese
Knorr
C NOVA 4
Pizza Hut, Meat Lovers Pizza On Hand Tossed Crust, Large, Slice
Pizza Hut
E