Barcode: 0858386004019
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 562.0 kcal |
| Fat | 37.5 g |
| of which saturated | 12.5 g |
| Carbohydrates | 43.8 g |
| of which sugars | 40.6 g |
| Fiber | 6.2 g |
| Proteins | 9.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
*organic cane sugar, almonds, +palm fruit oil, coconut, *organic cocoa powder, organic sunflower oil, organic skimmed milk powder, sunflower lecithin, *organic vanilla.
Additives
e322
e322i
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spaghetti Konjac
Asia Style
A NOVA 1
Pasta miso
Asia style
E NOVA 4
Koncentrat pomidorowy 30%
Międzychód
A NOVA 1
Makaron Chow Mein
Asia Style
C NOVA 3
Tempura panierka
Asia Style,Vershold
C NOVA 3
Powidła śliwkowe
Miedzychód
D NOVA 3
Dżem malinowy
Międzychód
D NOVA 4
Makaron Ramen
C NOVA 3
Makaron soba
Asia style
C NOVA 3
Dżem z czarnych porzeczek
Międzychód
D NOVA 4
Kimchi Hot
Runoland
C NOVA 3
Massa de arroz integral
Asia Flavours,Vershold
C NOVA 3