Barcode: 0893376001784
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 188.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 43.8 g |
| of which sugars | 37.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Onion, brown sugar, sherry wine reduction (contains sulfites), rice wine vinegar, salt, all natural liquid smoke, black pepper.
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Related Products in Salted Snacks
Organic Pitted Greek Kalamata Olives
Jeff's Garden
E NOVA 3
Capers
Italbrand
D NOVA 3
Julienne cut sun-dried tomatoes
California Sun-Dry
A NOVA 1
Apple & Walnut Salad with Chicken
TAYLOR FARMS
C NOVA 4
La costena, green pickled serrano peppers
La Costena
D NOVA 3
Stackers Kosher Dill
Vlasic
B NOVA 4
Mild Banana Pepper Rings
Mezzetta
NOVA 4
Sun Dried Julienne Cut Tomatoes with Italian Herbs
Bella Sun Luci
NOVA 3
Kosher Dill Baby Dills
Hy-Vee
NOVA 4
Cool beans
Oh Snap! Pickling Co
D NOVA 4
Carrot Cuties Pickled Baby Carrots
OH SNAP!
C NOVA 4
Non-Pareil Capers
Great Value
E NOVA 3