Barcode: 0893376001791
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 31.3 g |
| of which sugars | 31.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Pineapple, sugar, orange juice concentrate, lemon juice, salt, spices, all natural liquid smoke.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fahéjas granola
Heatler's life
A NOVA 4
Marinovaný seitan
Vegan grill
D NOVA 3
Brokkoli Krémleves
Hmmmaster
C NOVA 4
Mini grill klobása
Vegán manufaktura
D NOVA 4
Vámpírűző
Bácsalmási Finomságok
B NOVA 3
Fruit & Nut Bar, Dates + Cashew + Cinnamon
Hester's Life
D NOVA 3
Bulgur Normál
Lorenzo, Cereale
A
Őrölt ceyloni fahéj
Biomenü
Repostero De Vidrio Homeclub 0 80LT Rectangular
houssy
E NOVA 4
Cardamoon granola
Heister's life
C NOVA 3
Élőflórás kókusztej
All in natural food
D NOVA 4
Coconut Granola
Herster’s Life
C NOVA 3