Barcode: 0082876000902
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 81.0 kcal |
| Fat | 4.8 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Diced tomatoes (citric acid, calcium chloride), canola oil, onions, white vinegar, garlic, salt, basil and spice.
Additives
e330
Related Products in Salted Snacks
Kc Central Trading Co., Pickled Radish
Kc Central Trading Co.
E NOVA 4
Hosoda Bros. Inc., Boiled Bamboo Shoot
Hosoda Bros. Inc.
A NOVA 1
Pickle vegetables
Shin-Shin Foods Co. Ltd.
E NOVA 4
Salted turnip stripped in dressih sauce
Fu Chi Foods Co. Ltd.
B NOVA 3
Kedainiu
Kedainiu Konservai
C NOVA 3
Hwa Nan Food, Strip Cucumber With Perilla
Hwa Nan Food Industrial Co. Ltd.
D NOVA 3
Pasteurized cucumbers
C NOVA 3
Whole Pickled Tomatoes
Kedainiu Konservai
C NOVA 3
Grape Leaves
Vg Commerce
C NOVA 3
Kweichow, spicy convenient dish
Kweichow
E NOVA 3
Hosoda Bros. Inc., Boiled Flowering Fern
Hosoda Bros. Inc.
A NOVA 4
Minato, preserved shallot
Minato
D NOVA 4