Barcode: 24298964
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 553.0 kcal |
| Fat | 34.2 g |
| of which saturated | 7.9 g |
| Carbohydrates | 60.5 g |
| of which sugars | 57.9 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Sugar, rapeseed oil and fat (partially hydrogenated), hazelnuts (5%) low fat cocoa powder , skimmed milk powder (2.5%) whey powder, soy powder, emulsifier, soy lecithin, aroma (vanilla and hazelnut )
Additives
e322
e322i
Related Products
Rana Pumpkin & Onion Ravioli
Rana
C NOVA 4
Bio au Blé Complet, Petits Pois Tendres et Fondants
Giovanni Rana, Rana
D NOVA 4
Tortellini Roher Schinken
Pastificio RANA S.p.A.
D NOVA 4
Cappelletti au jambon cru
Rana
D NOVA 4
Tortellini prosciutto crudo
Rana
D NOVA 4
Basil pine nuts pesto tortellini
Rana
D NOVA 4
Tortellini Fromages italiens
Rana
D NOVA 4
RAVIOLI BIO BLE COMPLET CREME POIS CHICHE BROCOLI
Giovanni Rana
C NOVA 4
Porcine mushroom ravioli
Rana
C NOVA 4
Tortellini pesto basilic & pignons
Rana
D NOVA 4