Barcode: 8711812417130
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 218.0 kcal |
| Fat | 17.7 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 9.8 g |
| of which sugars | 5.8 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 3.7 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Groentespreadmettomaaten prei Ingrediénten: tomaten* 42%, zonnebloemolie*, 5% aqavesiroopi, geconcentreerd *ingrediéntvan biologischeteelt.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nic Nac´s
Lorenz
D NOVA 4 Eco-Score E
Huile de coco bio vierge
Greenweez
E NOVA 2
Peanut butter Crunchy
Meridian
A Eco-Score D
Reis
Oryza
NOVA 1 Eco-Score C
Pão de Forma Sementes
Pingo Doce
B NOVA 4 Eco-Score B
Добруджанска леща
Statev
A NOVA 1 Eco-Score A
Granola Castanhas E Cacau Sem Gluten
Jasmine
A NOVA 3 Eco-Score C
Brandt Markenzwieback
Brandt
C NOVA 4
Barista Oat milk - Vemondo
Vemondo
C NOVA 4 Eco-Score C
Sonnenblumenöl
Vita D'or
D Eco-Score C
Kapern in Essigsud
bio verde
E NOVA 3
Fettucine Seara Bolonhesa
SEARA
C NOVA 4