Barcode: 0071238700048
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic honey.
Related Products in Breakfasts
Orange Blossom Honey
Specially Selected
D NOVA 2
Chocolate Spread
Aldi Everyday Essentials
E NOVA 4
Light blue agave natural sweetener, light blue agave
E NOVA 2
Raw Honey
Aldi
D NOVA 2
Eucalyptus honey
Bramwell's
E NOVA 2
Bramwells 100% Australian Honey
Bramwells
E NOVA 2
Pure Australian honey
Oh So Natural
NOVA 2
Organic Acacia Honey
Specially Selected
D
Organic Acacia Honey
Aldi
D NOVA 2
Pure western australian honey
Bramwell's
E NOVA 2
Honey
E NOVA 2
Wildflower Honey
Simply Nature
D NOVA 2