Barcode: 4015732006301
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Kefir
Tine sa
B NOVA 1
Sjokomelk
TINE
C NOVA 4
Proteinshake
YT
NOVA 4
Litago original sjokolademelk
Tine sa
C NOVA 4
Biola Bringebær
Biola
NOVA 4
Iskaffe Mocca 330ml Tine
Tine sa
C
Biola mango drinkable yoghurt
Tine sa
B NOVA 4
Biola Syrnet Melk Jordbær
Tine sa,Tine
C NOVA 4
Cultura
Tine
B
Limited edition med smak av banansplitt
Litago,Tine
D NOVA 4
Sonic, Strawberry Limeade, Medium
Sonic
E
Premium appelsin juice med fruktkjøtt
TINE SA