Barcode: 8001120797551
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
succo di ananas
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ice tea
Sun
C NOVA 4
Sbarro, Mtn Dew
Sbarro
E
Captain D's, Diet Coke, Small
Captain D's
B
Wawa, Cookies & Cream Flurricane, 16 Oz
Wawa
D
Starbucks, Peach Tranquility Herbal Tea, Tall
Starbucks
B
Auntie Anne's, Hi C Fruit Punch, 16 Oz
Auntie Anne's
B
MegaForce energy drink
Auchan
E NOVA 4
Taco Bell, Red Sangria, 16 Fl Oz
Taco Bell
B
Firehouse Subs, Pibb Zero, 12 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Carrabba's Italian Grill, Coffee, Decaf
Carrabba's Italian Grill
B
Dunkin' Donuts, Hazelnut Hot Coffee, Large
Dunkin' Donuts
B
Firehouse Subs, Fanta Cherry, 44 Fl Oz
Firehouse Subs
B