Barcode: 8004263689769
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
succo di ananas 100%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chocolate Chip Oat Bar
Bobo's Oat Bars
E NOVA 4
Premium nectars, mango
Sun Tropics Inc.
E NOVA 4
Organic kale salad
Harvest Sensations
A NOVA 1
Pita Bread
Arz
C NOVA 3
Apple berry applesauce on the go
Materne
A NOVA 1
Kale Blast Ready To Juice Fruit & Veggies
Harvest Sensations
A NOVA 1
Fèves Mélangées Pour Salade
Arz Fine Foods
A NOVA 3
Organic Trimmed Green Beans
Harvest Sensations Llc
A NOVA 1
Zesty Organic Kale Salad With Organic Zesty Dressing
Harvest Sensations
A NOVA 4
Cool Carrot Craze
Harvest Sensations
A NOVA 1
Feves pelées surgelees Patrigel
Patrigel
A NOVA 1
Pre-Washed Kale Salad Kit With Sesame Vinaigrette
Harvest Sensations
A NOVA 4