Barcode: 8410261608105
SPREMUTA D ARANCIA
Labels
no preservatives
fsc
fsc mix
green dot
con pulpa
Categories
Available in
france, senegal, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zumo de naranja.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
diet cloudy lemonade
Marks & Spencer
C NOVA 4
White Castle, Hi C Flashing Fruit Punch, Medium
White Castle
B
Diet Pink Lemonade
M&S
C NOVA 4
Juicy pineapple & passion fruit with sparkling spring water
Marks & Spencer
C NOVA 4
Percy pig Phizzy fruit juice drink
Marks & Spencer
NOVA 4
Del Taco, Sprite, Macho, 42 Oz
Del Taco
Gingerbread Milkshake
Marks & Spencer
D NOVA 4
Diet Lemonade
Marks & Spencer, M&S Food
C NOVA 4
Sonic, Banana Cream Pie Shake, Medium
Sonic
E
Dunkin' Donuts, Hazelnut Swirl Hot Coffee, Large
Dunkin' Donuts
B
Wawa, Black & White Milkshake, 24 Oz
Wawa
B
Diet Indian Tonic Water with Lemon
Marks & Spencer
C NOVA 4