Barcode: 8003170086173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.7 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Succo di ananas 50,5%, succo di arancia 30%, purea d mango 8%, purea di guava rosa 6,5%, purea di banana 5%.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Hohes C PLUS Eisen
hohes C
D NOVA 1
Frucht Tiger, Apfel Erdbeere
Frucht Tiger
C NOVA 1
Die Limo, Pink Grapefruit + Cranberry
Granini
E NOVA 4
Fruchttiger
Frucht Tiger
C NOVA 1
Die Limo, Pink Grapefruit & Cranberry
granini
E NOVA 4
Die Limo Orange + Lemongras
granini
E NOVA 4
Milder Apfelsaft
hohes C
C NOVA 1
Die Limo Limette-Zitrone
Granini
E NOVA 4
Milde Grapefruit
Eckes-Granini, hohesC
D NOVA 4
Hohes C, Roter Multivitamin
Hohes C
C NOVA 4
Feine Trinkschokolade
Vivani
NOVA 3
Traube
granini
E NOVA 1