Barcode: 0678452140171
Spring farm, boiled bracken
by Spring Farm
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 5.3 g |
| Proteins | 3.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Bracken, water, citric acid, vitamin c, copper chlorophyll.
Additives
e141
e141i
e330
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mc Café
NOVA 1
K l y, dried cinnamon stick
K L Y
NOVA 1
K.L.V., Dried Coriander
K.L.V.
D NOVA 1
K.L.V., Dried Curry Powder
K.L.V.
D NOVA 1
Dried sliced licorice
K.L.V.
D NOVA 1
Only Oats
Only Oats
A NOVA 1
K.l.y. trading co, dried roses
K.L.Y. Trading Co
A NOVA 1
Батон нарезной классика
28 хлебзавод
NOVA 3
K.L.V., Star Aniseed Powder
K.L.V.
D NOVA 1
Mint Chocolate Chip Avocado Frozen Dessert
Cado
C NOVA 4
Jus d'orange
Tropicana
C NOVA 1
Chick peas
A NOVA 3