Barcode: 0826766780921
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.4 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green beans, red onion, grape tomatoes, red bell pepper, red balsamic vinegar (contains sulfites), basil
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mango Passievrucht Sinaasappel
Chef Select
D NOVA 1
Vers sap sinaasappel
Chef Select
C NOVA 1
Gemüsebrühe
Kania
NOVA 4
Smoothie Pomme Fraise Banane
Chef Select, Lidl
E
gebroken lijnzaad
Crownfield
A NOVA 1
Margarine
Vita D'Or
D NOVA 4
Sok 100% tłoczony na zimno Ananas Melon Mango
Solevita
D NOVA 1
Chili con carne
Kania
NOVA 4
Fett - Pflanzencreme mit feinem Buttergeschmack
Vita D'or
C NOVA 4
Druif, framboos, granaatappelsap
Delicieux
D NOVA 1
Basmati pur Himalaya
GOLDEN SUN, Lidl
B NOVA 1
Jus frais Chef Select
Lidl
E