Barcode: 20804824
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
INGREDIENTES. Agua purificada, concentrado sabor a naranja, benzoato de sodio, sorbato de potasio, Aspartame 34mg/100ml y Acesulfame-k 8mg/100ml. FENILCETONURICOS: CONTIENE FENILALANINA. PRODUCTO SIN AZÚCARES AÑADIDOS 0% CALORIS
Additives
e202
e211
e951
Related Products in Jugo Sabor Naranja
Seafood sauce
Compliments
Sweet & Sour Dipping Sauce
Compliments
D NOVA 4
Carbonated Spring Water
Compliments
B NOVA 4
Prepared horseradish
Compliments
Seasoned dry-roasted peanuts
Compliments
NOVA 4
Plum Sauce
Compliments
D NOVA 4
Plum Sauce
Compliments
D NOVA 4
Smooth Peanut Butter
Compliments
C NOVA 4
Smooth peanut butter
Compliments
C NOVA 4
Extra hot prepared horseradish
NOVA 4