Barcode: 0032601954024
Spring mix
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Lechuga de hoja verde lechuga mizuna*, lechuga tango*, lechuga hoja de roble, acelga, espinaca baby*, arúgula*, lechuga frisee*, lechuga de hoja roja*, lechuga lollo rosa, lechuga achicoria *, lechuga mantequilla baby*, col rizada verde*. *Orgánica
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cacahuète
Golden Turtle Brand
B
Brown lentils
Agro Fusion
A
Tortilla de mais et blé
old El paso
C NOVA 4
The Peche
Oasis
E NOVA 4
REFRIED BEANS
Old El Paso
C NOVA 3
Fried onions
Golden Turtle Brand
D NOVA 3
Sliced Green Jalapenos
OLD EL PASO
NOVA 3
Tropical
Oasis, Oasis tropical
E NOVA 4
tofu
A NOVA 3
Old El Paso Jalapenos
Old El Paso
B NOVA 3
H And S Mungbohnensprossen (natur) (320g Glas)
A NOVA 3
brašno od ljepljive riže
Orientalfoods
B