Barcode: 5060136251047
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 233.0 kcal |
| Fat | 12.7 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 20.8 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
New recipe Higg idy (( Steak, Red Wine & Mushroom Pie with smoked bacon British beef Use by: 03 MAR 0514 14:47
Related Products in Pies
Sainsbury’s Free from Steak & Gravy Pie
D NOVA 4
Pie Creations Chicken & Mushroom
President's Choice
D NOVA 4
Key Lime Pie
Trader Joe's
E NOVA 4
Cauliflower & Chickpea Pie
President's Choice
D NOVA 4
chicken & gravy shortcrust pastry pie 500g
Sainsbury's
C NOVA 4
4 No Steak Pies
C NOVA 4
M&S -FOOD- Gastro Cotta Milk Celery gastropub INGR
Marks & Spencer
C
Chicken Pot Pie
Swiss Chalet
D NOVA 4
Spinach Artichoke Parmesan Pocket Pies
Del Monte
C NOVA 4
2 Mini Melton Mowbray Pork Pies
M&S
D NOVA 4
Tarte pommes erable et canneberges
Irrésistibles
D NOVA 4
Tartelette pommes
E NOVA 4