Barcode: 0052500005528
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 23.4 g |
Ingredients
Salt, onion, garlic, brown sugar, spices, paprika, silicon dioxide, calcium stearate and tricalcium phosphate (to prevent caking), canola oil.
Related Products in Condiments
Salt free original seasoning blend, original
A NOVA 1
French onion dip, french onion
E NOVA 4
Polynesian, Sweet & Sour Spare Rib Sauce
Allied Old English
D NOVA 4
Sweet & Sour Duck Sauce
Dai Day
D NOVA 4
Peking duck sauce
E NOVA 3
Hoisin sauce
NOVA 4
French onion dip, french onion
E NOVA 4
Nordica, Sour Cream Dip, French Onion
Sinton Dairy Food Company Llc
E NOVA 4
Nordica, Sour Cream Dip, Green Chili
Sinton Dairy Food Company Llc
E NOVA 4
Dai Day, Hunan Hot, Duck Sauce
Allied Old English Inc.
D NOVA 4
French onion dip
Our Family
E NOVA 4
Dai Day, Oriental Garlic Sauce
Allied Old English Inc.
E NOVA 4