Barcode: 0070670005476
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 92.5 g |
Ingredients
Salt, black pepper, garlic powder, celery seed.
Related Products in Condiments
Knoflooksaus
Albert Heijn
D NOVA 4
Sambal Oelek
Albert Heijn
D NOVA 3
Sauce 0% Caesar Action
ZERO SAUCE
C NOVA 4
Mosterd mild smaak
Albert Heijn
D NOVA 4
Pastasaus funghi
Albert Heijn
C NOVA 4
Biologische Mayonaise
Albert Heijn
D NOVA 4
Pittige Chilisaus
Albert Heijn
C
Sesam soja
Albert Heijn
D NOVA 4
0% sauce curry ketchup
Action
NOVA 4
Halvanaise
Albert Heijn
D NOVA 4
Biologische groene pesto
Albert Heijn
D NOVA 3
Biologische Balsamicoazijn
Albert Heijn