Barcode: 3770005120009
Steak végétal quinoa
by Vegaïa
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
vegan
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 210.0 kcal |
| Fat | 11.0 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 23.6 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Quinoa* 34%, Pommes de Terre* , Farine de Maïs* , Amidon de Maïs*, Carottes*, AVOINE* , Poivrons*, Sauce SOJA* (Eau, SOJA* , Sel), Tomates*, Huile de Tournesol*, Sel, Concentré de Tomates* , Oignons*, MOUTARDE*, Ail*, Épices*. * issue de l'agriculture biologique - Contient Moutarde, Gluten et Soja.
Allergens
gluten
mustard
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Parelcouscous
Jumbo
A NOVA 1
Kikkererwten
Jumbo
A NOVA 3
Tomatensoep
JUMBO
B NOVA 4
Sojadrink Ongezoet
Jumbo
A NOVA 4
Bron van elwit JUMBO PLANTAARDIGE TOMATEN MET PLAN
Jumbo
B NOVA 3
Halfvolle koffiemelk
Jumbo
C NOVA 4
Kook Spray
Jumbo
B NOVA 2
soja yoghurt mango
B NOVA 4
Halvarine
Jumbo
C NOVA 4
Blauwe bes
Jumbo
B NOVA 4
Jumbo Plantaardige Nuggets Krokant 200 g
Jumbo
B NOVA 4
PLANT- AARDIG JUMBO Culinair voor bakken, braden e
Jumbo
C NOVA 4