Barcode: 0783583933353
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 76.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spices, mustard, dehydrated garlic, dehydrated onion.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hummus mit Ingwer
EDEKA
D NOVA 4
Vegane Bratwurst
VeHappy
D NOVA 4
Pflanzliche Scheiben
Vehappy
E NOVA 4
vehappy Hirtengenuss
VeHappy
E NOVA 4
Instant Nudel Bowl Huhn
Ming CHU
NOVA 4
Walnüsse in der Schale
EUCO GmbH
A NOVA 1
veggie bratwurst mit majoran
RASTING
D NOVA 4
Tofu natural
Lehop, Vit Binh An GmbH
A NOVA 3
Walnusskerne Vorteilspack
Edeka, Gut&Günstig
A NOVA 1
Spaghetti mit Tomatensoße
Delverde
C
Instant-Nudel Cup
Ming Chu
NOVA 4
Vegane Burger Patties
vehappy
A NOVA 4