Barcode: 0079541197227
Steakhouse taboli wheat
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 1.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Whole grain bulgur wheat
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Trauben Nuss Müsli
Kaufland Classic
A NOVA 3
Cornichons würzig Knackig
K-Classic
C NOVA 3
Ali baguette
K Classic, Kaufland
E NOVA 4
Muesli bar coconut milk chocolate
K-Classic
E NOVA 4
Muesli traube nuss vollkorn k classic
K-Classic
A NOVA 3
Sandwich Gurken
K-Classic
C NOVA 4
Knackiger Gurgentopf würzig
K-Classic
C NOVA 3
Mini Chinois
K-Classic, Kaufland
D NOVA 4
Früchte Müsli mit Vollkorn-Getreideflocken und 32% Frucht
K-Classic
B NOVA 4
Bircher Müsli
brüggen
C NOVA 1
Fruit musli
K-Classic
B NOVA 4
Süß-saure Gurkensticks
K-Classic
C NOVA 4