Barcode: 27012987
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 123.0 kcal |
| Fat | 4.3 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 21.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Sanglier
Related Products
Boil-in-bag enriched long grain white rice
B NOVA 3
New orleans style dirty rice mix
E NOVA 4
New orleans style red beans & rice mix long grain rice, red beans, onions, and bell peppers, orleans style
D NOVA 4
Enriched long grain white rice
B NOVA 1
Enriched parboiled white rice
B NOVA 1
Junior pops
C NOVA 4
Instant long grain brown rice
B NOVA 1
Jasmine rice
B
Juice pops
C NOVA 4
Instant enriched long grain white rice
B NOVA 1