Barcode: 20293185
Steaks hachés
Labels
french meat
100 muscle
french beef
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 218.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 5.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100% viande bovine (Origine : France): Pourcentage de matières grasses inférieur à 15%, Rapport collagène sur protéines de viande inférieur à 15%,
Related Products in Meats And Their Products
Porchetta di Suino a Fette
Lidl
D NOVA 4
Corallina
Fiorucci
E NOVA 4
Salame di prosciutto
Lidl
E NOVA 4
Chicken breast strips
Mcennedy
C NOVA 4
Krustenschinken
lidl
C NOVA 4
Pure Parówki z Szynki
Lidl, Pikok
E NOVA 4
Speck fumé
DAL SALUMIERE, Italiamo
E NOVA 3
Франкфуртери от свински бут
Pikok
D NOVA 3
Raza frisona hamburguesa vacuno
Lidl
D NOVA 4
jambon cuit fumé supérieur
le tuyé de mésandans
E NOVA 4
Empire kosher, roasting chicken
B
Burger meat de pollo y pavo con espinacas
Lidl
D NOVA 4