Barcode: 20263546
Steaks mini Dinde
by Villa Gusto
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
belgium, germany, luxembourg
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 398.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 18.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 33.0 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
100% viande de dinde.
Related Products in Meats And Their Products
All beef sandwich steaks
D NOVA 1
Chicken breasts with rib meat
A NOVA 4
Grass-fed fully cooked seasoned roast beef
C NOVA 4
Sandwich steaks
D NOVA 1
6 pure beef sandwich steaks
D NOVA 1
peppered steak slice
snacksters
D NOVA 4
14 pure beef sandwich steaks
D NOVA 1
Beef sandwich steaks
D NOVA 1
100% pure beef sandwich steaks
D NOVA 1
Pepperoni rising crust pizza, pepperoni
Harris Teeter
D NOVA 4
14 all beef sandwich steaks
D NOVA 1
Beef sandwich steaks
D NOVA 1