Barcode: 3760238430549
Steaks pur boeuf
by Arabi
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
halal
a votre service
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 252.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
viande de bœuf
Related Products in Meats And Their Products
Chicken Classic with Cheese
Cekin
D NOVA 4
Extra pileća viršla bez omotača
Perutnina Ptuj
E NOVA 4
Chicken sausage
Zlatiborac
D NOVA 4
Kranjska Gril Kobasica sa Sirom
Excellent
E NOVA 4
Kulen Zlatiborad
Zlatiborac
E NOVA 3
Kulen
Maxi
E NOVA 4
Pileća viršla
Zlatiborac
Čajna kobasica
KPlus
E
sendvic salama
zlatiborac
E NOVA 4
Pileći nuggets
Premia,Delhaize
D NOVA 4
Domaća Salama
Zlatiborac
E NOVA 4
Tea Pate
Carnex
E NOVA 4