Barcode: 27684634
Steam Bags White Rice
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 156.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 35.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.7 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
cooked long grain white rice,
Related Products
Saucisses de Toulouse aux Lentilles cuisinées
Raynal et Roquelaure
C NOVA 4 Eco-Score A
Penne Rigate
Panzani
A NOVA 1
Vollrohr Zucker
DmBio
E NOVA 2 Eco-Score A
White bread
no name
C
Nut & fruit mix classic
Alesto, Lidl
D NOVA 1 Eco-Score D
Studentenfutter - Classic
Aldi, Farmer naturals, Märsch
D NOVA 3 Eco-Score D
Pinienkerne
ja!
A NOVA 1 Eco-Score E
Cup Noodles Chicken Flavor
Nissin
NOVA 4 Eco-Score B
Pesto pasta style
Aldi
C NOVA 4
Pinienkerne
rewe beste wahl
A NOVA 1 Eco-Score E