Barcode: 0688267068829
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Broccoli.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Asian gourmet, chunks papaya in syrup
Asian Gourmet
B NOVA 3
Maraschino cherries
Haddon House Food Products Inc
C NOVA 4
Haddon house, premium artichoke bottoms
Haddon House
A NOVA 3
Premium Artichoke Hearts
Haddon House
A NOVA 3
Asian gourmet, sliced mango in syrup
Asian Gourmet
B NOVA 3
Asian gourmet, ground ginger
Asian Gourmet
B NOVA 4
Haddon house, artichoke hearts
Haddon House
B NOVA 3
Whole Maraschino Cherries With Stems
Haddon House Food Products Inc
C NOVA 4
Asian gourmet, guava chunks in syrup, guava
Asian Gourmet
C NOVA 3
Tropical Fruit In Syrup
Asian Gourmet
A NOVA 3
Tips & Cuts Hearts Of Palm
Haddon House Food Products Inc
A NOVA 3
Quartered & Marinated Artichoke Hearts
Haddon House
C NOVA 3