Barcode: 0021333990196
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Broccoli.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ocean spray, diet blueberry juice drink with another juice, blueberry, blueberry
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
C NOVA 4
Ocean spray, blueberry juice cocktail, blueberry
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
E NOVA 4
Ruby Red Grapefruit Juice Drink, Original
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
E NOVA 4
Juice Cocktail, Cranberry
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
E NOVA 3
100% Juice Cranberry
Ocean Spray
C NOVA 4
100% juice, cranberry cherry
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
D NOVA 4
Grape Cranberry Flavored Juice Drink
Ocean Spray
E NOVA 4
Ocean spray, cranberry juice cocktail, original
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
E NOVA 3
Diet cranberry juice drink with lime
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
C NOVA 4
Cranberry Mango Cocktail
Ocean Spray
E NOVA 4
100% blueberry pomegranate flavored juice drink with 2 other juices from concentrate, blueberry pomegranate
Ocean Spray, Ocean Spray Cranberries Inc.
E NOVA 4
Mélange De Jus à 100 %, 1,77 L, Canneberge
Ocean Spray
D NOVA 4