Barcode: 0041498202842
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 59.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Carrots, corn, green beans, peas.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Choco Shells
Crownfield,Lidl
C NOVA 4
Mini kurk
Põltsamaa
C NOVA 3
barista oat drink
deary
D NOVA 4
Plant-based mango ygrt
deary
B NOVA 4
Särtsukurk
Põltsamaa
D
Grand Potato Chips Sea Salt
E NOVA 3
Ananassi - mango smuuti
Pai
E
Vurtsvasser
Värska
C NOVA 4
Mesikäpp Mõnus maius
Kalev
E NOVA 4
Soft Datteln
Ja!
D
Bread snacks leipätikut valkosipulilla
Marmiton AS
D NOVA 3
Пица Вичи
Viči
D NOVA 4