Barcode: 0014500019554
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
CAULIFLOWER. % Daily Value* Amour serving % Daily Value* 0% Total Carbohydrate 4g 1% 0% Dietary Fiber 1g 4% Total Sugars 2g 0% Includes Og Added Sugars 0% 1% Protein 1g Calcium 0mg 0% Iron 0mg 0% ⚫ Potassium 160mg 4% *The % Daily Value (DV) tells you how much a nutrient in a serving of food contributes to a daily diet. 2,000 calories a day is used for general nutrition advice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tofu naturalne
Bio Planet
A NOVA 4
Mix sałat z roszponką
Vital fresh
A NOVA 3
Migdały prażone solone łuskane
Natural Expert
E
Orzeszki Ziemne
Moreso
A NOVA 1
ekologiczna konfitura z czarnej jagody
Dary Natury
D NOVA 3
Rożek Dolce Giacomo
Gotszlik
D NOVA 4
Szpinak baby
Vital Fresh
A NOVA 1
Pistacje duże prażone solone
Natural Expert
E NOVA 3
Pasłęcki miks
Pasłęk
D NOVA 4
Suszone daktyle
Moreso
C NOVA 1
Smoked tempeh
Bio Planet
A NOVA 3
Tofu wędzone
Bio Planet
A NOVA 4