Barcode: 0014500017512
Steamfresh gold & white corn
by Birds Eye
Processing
NOVA 1
Labels
no artificial flavors
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.9 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 4.4 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Yellow corn, white corn, carrots, asparagus.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nouilles instantanées poulet Apollo
Apollo
NOVA 4
Nouilles Instantanées - Saveur Crevettes
Apollo
C NOVA 4
Beurre de cacahuetes
Mamie Bio
A NOVA 1
Chicken Flavour Instant Noodles
Apollo dan Bol
NOVA 4
Capellini n°1
Boîte, Carton
A NOVA 1
Nouilles instantanées saveur crevettes
Apollo
NOVA 4
Raisin & almond granola
Harvest Morn
C NOVA 4
Nouilles - Saveur Poulet
Apollo
NOVA 4
Nouilles - Saveur Curry
Apollo
NOVA 4
Linsennudeln
Barilla
A
Nouilles Légumes Apollo
Apollo
NOVA 4
Nouilles Instanées - Saveur Boeuf Rôti
Apollo
C NOVA 4