Barcode: 0036800000254
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Cauliflower.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mediteraner Gemüse Allrounder
Just Spices
NOVA 3
Tempeh Sojabohne Natur
peaceful delicious
A NOVA 1
BIO KNABBER
HULSEN REICH, Hülsenreich
B NOVA 3
Mini Fladenbrot
Goldback
C NOVA 4
Mehrkornbrot
HIT
C NOVA 4
Fruchtaufstrich Heidelbeer Marzipan
Winkelmanns Spargelhof Klaistow
D NOVA 4
Grissini Italiano Mediterraneo
Greenomic
D NOVA 4
Tapioka perlen
Molecula
B NOVA 4
Cashew Bruch
cashewshop
NOVA 1
Balsamico Dressing
Just Spices
NOVA 3
Tempeh geräuchert
BetterNature
A NOVA 3
Linsen à la Provence
Löwenanteil