Barcode: 0018894320609
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| of which sugars | 2.8 g |
| Fiber | 4.1 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
GREEN BEANS.
Recipes with Similar Ingredients
Steamed Rice
3 ingredients
Budbud Kabog Recipe
7 ingredients
Steamed Eggs (Kai Meung)
2 ingredients
Tofu With Rice And Black Eyed Peas
13 ingredients
Café Au Lait
2 ingredients
Salmon With Wild Rice & Celery
16 ingredients
Café Au Lait
2 ingredients
Clams Oreganato
16 ingredients
Taiwanese-Style Pork Buns
18 ingredients
Gingered Carrot And Nut Pâté
11 ingredients
Mussels With Snail Butter ~ Moules A L'Escargot
17 ingredients
Green Beans With Triple Sesame Dressing
15 ingredients
Related Products in Undefined
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4