Barcode: 0659204825027
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 123.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.3 g |
| Salt | 3.2 g |
Ingredients
Steelhead (farm-raised, color added), salt, sugar, natural wood smoke
Related Products in Seafood
Coeur de maquereau fumé - Nature
Carrefour
D NOVA 3
Filet de maquereau fumé
D NOVA 3
Filetti di platessa alla mugnaia
C NOVA 3
Stremel-Lachs
Guba-Trade GmbH
D NOVA 3
Filet de Maquereau fumé
C NOVA 3
Tex-Mex Fish Nuggets
Jacomare
D NOVA 4
Gerookte makreel heel
D NOVA 1
Sardines in soya oil
Morjon
B NOVA 3
Filetti di passera
Deliz
A NOVA 1
Medaillons de limande-sole
Jacomare
A
Fish Nuggets
Jacomare
B NOVA 4
Gerookte forelfilets
Bond Seafood
B